עבודה קשה

לפני מספר ימים הייתי עם חברים במפגש. נכנסה שיחה וזו הייתה עדי (המאלפת המקסימה של חמי התינוק). עדי סיפרה לי על התקדמותו הנפלאה של חמי, על העובדה שהוא כבר מוכן להתקרב לרכב ולא בורח ממנו והעובדה שהוא שתה מקערת מים שהיא לא שלו ועוד מספר דברים. בזמן שיחתי איתה, רמת האושר והשמחה שלי עלתה וגאתה ועם כל ידיעה רק קפצתי והתלהבתי יותר.
בסיום השיחה, חבריי, שכבר מכירים אותי הבינו את התלהבותי הרבה (וחלקם אף התלהבו יחד איתי), אך, מי שלא הכיר אותי, הסתכל עלי בהלם ושאל ממה אני כ"כ מתלהבת ???
כאשר הסברתי היו כאלו שהבינו והיו כאלו שהסתכלו עלי בשוק מוחלט (מבטים שלא זרים לי במיוחד). ולא הבינו מה אני מתלהבת מהעובדה שהכלב (כך קראו לו) התקרב לאוטו או שתה מקערית מים….
איך אני יכולה להסביר לאנשים שלא מבינים ? כיצד אני יכולה להסביר לאנשים מיהו כלב שסובל מביטחון עצמי נמוך, כלב שעד לפני חודש וחצי בכה ללא הפסק, פחד לאכול אם לא עמדו לידו, התאבן כשהגיע הזמן להרים אותו לרכב או להוריד אותו ???
ועכשיו, עכשיו הוא ניגש לרכב מרצונו האישי ואף מרים את שתי כפות רגליו הקדמיות, עכשיו הוא שותה לבד, מקערית לא שלו, מבלי שצריכים להיות לידו, עכשיו הוא מסוגל שעדי תלך מבלי לפרוץ בבכי (נכון שהצ'ופר שקיבל עזר לו והקל על הפרידה, אך עדיין…..) ואתם יודעים מה – אי אפשר להסביר זאת, צריך להרגיש זאת.
צריך להרגיש ולהבין את עולם הפחד שבו חמי חי ואת עולם הביטחון והאושר שהוא בדרכו אליו. חמי ייצא מזה, בכך אני בטוחה. נכון זו לא מחלה, אך זו בהחלט בעיה שאנחנו נעשה הכל בכדי לפתור אותה – זאת אני יכולה להבטיח !!!
ואיך אתם יכולים לעזור ??
בשתי דרכים:
1. החזקתו של חמי בפנסיון ואילופו עולים כסף, נשמח לכל תרומה אפשרית (גם 10 ש"ח, יוכלו לעזור). בלינק הבא ניתן לתרום:
https://secured.israelgives.org/donate/makedonation?MakeDonation=1&AmutaGovId=580394146&mdevent
2. חמי ישמח למשפחה חמה ואוהבת. משפחה שתקבל הדרכה מלאה וצמודה של עדי (ושלנו) לאורך כל הדרך.
עזרו לי לעזור למלאך עם העיניים המדהימות.
יפעת 0523423650

דילוג לתוכן