התנדבות

 • עמותת ראשון אוהבת חיות הינה העמותה הראשונה והיחידה אשר הוקמה על ידי תושבי העיר מתוך צורך של התושבים ליצור מציאות חדשה עבור בעלי החיים בתחומה. העמותה החלה לפעול בשנת 2002.
 • לעמותה אין כלבייה, עם זאת מתנדבינו פועלים ללא הרף על מנת להציל כמה שיותר כלבים מכלביית הסגר אזורית עמה אנו עובדים ועל מנת לשפר את התנאים של הכלבים בכלבייה. הפעילות נעשית במספר מישורים – ימי אימוץ, פרסומים, הסעות כלבים, אשפוז כלבים חולים ועוד.
 • בנוסף מתנדבי העמותה מפעילים קו חם הנותן מענה רציף לפניות הציבור ואנו משתדלים לסייע במידת האפשר על ידי חילוצים, לכידות, איתור ופרסום כלבים שאבדו/נמצאו, מציאת בתים לכלבים ועוד.
 • כמו כן מתנדבי העמותה מפעילים דוכנים ברחבי העיר, שותפים לפרוייקטים בבתי ספר ומסגרות שונות בנושא רווחת בעלי חיים, ופועלים באופן תמידי לקידום ואכיפת חוקי צער בעלי חיים בעיר.
 • עמותת "ראשון אוהבת חיות " מקדמת בברכה מתנדבים . מותר למתנדבים להגיע רק מעל גיל 14 פעם ראשונה בליווי הורים ותעודת זהות .מעל גיל 18 בדקו בדף התפקידים מה מתאים לכם והיו עימנו בקשר במייל או בפייסבוק .

עמותת 'ראשון אוהבת חיות' מקדמת בברכה מתנדבים

כל המתנדבים חייבים להיות מעל גיל 14

מתנדבים צעירים בגיל 14-18 – מותר להגיע רק מעל גיל 14, פעם ראשונה בליווי הורים ות.ז .

מתנדבים בוגרים מעל גיל 18 – בדקו בדף התפקידים מה מתאים לכם והיו עימנו בקשר במייל או בפייסבוק .

תמיד לפני יציאה לאתר האימוץ אנא בדקו בדף הפייסבוק שלנו שאין ביטול של יום אימוץ. זה נדיר אך לעתים יש שינויים וביטולים. תודה רבה! נשמח שתצטרפו לשורותינו הפעילות.

אנו זקוקים תמיד למתנדבים במגוון תחומים, להתנדבות בשטח או מהבית.

מפעילי דוכני הסברה וגיוס תרומות

אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בפעילותינו הוא גיוס תרומות באמצעות דוכנים המפוזרים בעיר. לעמותה יש אישורי עירייה להציב דוכנים בשבעה מוקדים בעיר בכל יום בין השעות תשע בבוקר ועד שבע בערב. מעבר לגיוס תרומות משמעותיות ישנה חשיבות של הסברה לציבור בכל הצבת דוכן ולכן אנו מעודדים אתכם לקחת חלק בפעילות משמעותית זאת.

מתנדבים לימי אימוץ

בימי אימוץ אנו זקוקים לצוות רציני שיגיע למשך תקופה, ילמד את המלאכה ויצטרף אלינו לסבב האחראים. אחראי/יועץ אימוץ מגיע אחת לחודשיים לתורנות שלו וכמובן שניתן להגיע בכל שבוע.
בנוסף לאחראים ניתן כמובן להגיע לעזור עם הכלבים במקום: להוריד מהרכב, להעלות לרכב, להגיש מים ולשמור על הסדר במקום.

הפצת פליירים

מנסיוננו למדנו שגורי חתולים רבים מאומצים באמצעות פליירים ומודעות אותם אנו מפיצים ברחבי העיר ואף מחוצה לה. אנו תמיד זקוקים לצוות של אנשים עם מודעות אשר יסכימו להחזיק מלאי של מודעות וגליל של סלוטייפ בתיק ולתלות בכל הזדמנות בלוחות המודעות, מרפאות וטרינריות, חנויות, מקומות עבודה בראשון לציון ומחוצה לה.

מחלצי בעלי חיים

חילוץ בעלי חיים דורש מיומנות וסבלנות והינו תפקיד מאתגר במיוחד. ניתן לרכוש דרכינו הדרכה כיצד לעשות זאת ביעילות ולהציל בעלי חיים במצבים מסוכנים.

הסעות בעלי חיים או ציוד

לעיתים קרובות אנו זקוקים לאנשים עם רכב אשר יסכימו להעביר בעלי חיים ממקום למקום בתוך העיר או מחוצה לה בכדי להובילם למרפאה או לבית חדש. כמו כן מתעורר לעתים קרובות צורך להעברת ציוד כמו שקי אוכל, שמיכות, מגבות וכו'. אם באפשרותכם להצטרף לשורותינו לתפקיד זה אנא צרו קשר.

מרצים בבתי ספר ומסגרות נוספות

במסגרת עידוד החינוך למניעת נטישה והתעללות ולטיפול נאות בבעלי חיים אנו זקוקים לצוות של גננות, מורות, מדריכים למסגרות שונות בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי: גנים, בתי ספר, תנועות נוער, מועדוניות לילדים בסיכון ועוד.
אם ברצונכם להיות שותפים בהעברת המסר פנו אלינו ונסייע לכם. כמו כן אם ברצונכם לקיים הרצאה או אירוע הסברה במקום עבודתכם אנא היעזרו בנו ובחומרים אותם אנו מציעים לשימוש לפעילות חינוכית באתר זה.

מפעיל "קו חם"

לעמותה קו חם בו אנו עונים לפניות הציבור בנושאים שונים. תשובות אילו לעתים משמעותיות מאוד לגורלם של בעלי החיים. אם ברצונכם להצטרף לשורותינו לסבב העונים לפניות בקו החם אנא פנו אלינו ונסייע לכם בהכשרה.

אנשי שיווק

הקפצת מודעות יד 2, יד 4, פרסומים בישראל היום, מקומונים וכו'. בנוסף אנו זקוקים לאנשים שישווקו את העמותה ופעילותה. רעיונות שיווק מקוריים יתקבלו בברכה.

גנן

אנו זקוקים מידי פעם לשירותיו של גנן מסור בסידור הצמחיה באתר האימוץ ובבית המחסה בו אנו נעזרים. אנא צרו קשר.

שיפוצניק

מכיון שאנו מאוד פעילים ובעלי החיים הם דינמיים ביותר נוצר מידי פעם צורך לשפץ או לתקן את הדורש תיקון. באם הנך בעל ידיים טובות, מבין מעט באינסטלציה, תיקונים ושיפוצים נשמח להיעזר בך.

מאלף כלבים

כלבים שלא מצליחים למצוא בית בגלל בעיות התנהגות שונות או טראומות עבר וחרדות, טיפול בכלבים אסוציאליים, תוקפניים או פחדנים כלפי אנשים, ילדים או בעלי חיים אחרים.

אנשי מחשבים

אנו תמיד זקוקים לאנשי מחשבים שיעזרו לנו עם אתר האינטרנט והרשתות החברתיות, כמו גם בחיפוש מקורות לגיוס כספים ברשת.

עורך דין

העמותה זקוקה תמיד לשירותיהם של עורכי דין כדי לחתום על תצהירים, לאשר מסמכים, לכתוב מכתבים או לעזור לנו בייעוץ ובתביעות משפטיות.

מעצב גרפי

העמותה זקוקה תמיד לשירותיהם של מעצבים גרפיים כדי לעצב מודעות לפייסבוק או לעיתונות הכתובה. כמו גם עיצוב חולצות, סטיקרים, כרזות, מודעות אימוץ וכו'.

ספר כלבים

לעתים קרובות הכלבים יוצאים מהכלבייה כאשר הם אינם במיטבם ואנו זקוקים ליד של ספר מוכשר כדי להחזיר אותם לתלם אסתטי.

רואה חשבון

אנו זקוקים לעזרתם של רואי החשבון כדי לסייע לנו באופן שוטף או על פי צורך. הצורך המידי כרגע הוא לסייע לנו להגיש טופס 46 כדי לזרז ולהקל על תהליכי תרומה.

בנאי

אנו נמצאים תמיד בתהליכי בניה ושיפור מבנים קיימים בבית המחסה בו אנו נעזרים. מדובר בעיקר בבניית בקתות עץ או יצירת כלובים ענקיים בשטח פתוח ועוד.

מסגר

לעתים אנו זקוקים לשירותיו של מסגר מסור בכדי לסייע בבניית כלובים.

נגר

בקתות וכלובי עץ הם חלק מהנוף בבית המחסה בו אנו נעזרים ולעתים יש צורך בבניה או בשיפוץ של מבנה קיים. נשמח לעזרה של נגר מוכשר ידיים.

צלמים

אנו נעזרים באופן שוטף בצוות גדול של צלמים שעוזרים לנו לתפוס את בעלי החיים במיטבם ולהעלות את התמונות לפייסבוק או לאתר. הצלמים מגיעים בסבב תורנות לימי האימוץ שלנו וכל מי שרוצה להצטרף מוזמן. בנוסף יש לנו שפע של רעיונות הדורשים צלמים מוכשרים כמו לוחות שנה, גלויות יפות לשיווק ועוד.


בכל מקצוע ובכל תחום עיסוק ניתן למצוא זיקה וסיוע לבעלי חיים. פנו אלינו ואנו נתאים לכם את התפקיד המתאים עבורכם.

רוצים להתנדב?

אם אתם מעל גיל 18 כתבו לנו ונשמח לצרף אתכם למשפחת "ראשון אוהבת חיות"

  (שם (חובה

  (גיל (חובה

  (דוא"ל (חובה

  טלפון

  הודעה

  shadow
  דילוג לתוכן